Lider Isı Market, Üretim

Sektörümüz de sürdürülebilir ve yüksek kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, güvenilirliğin de giderek önem kazandığı bir gerçektir.

Her ürünümüze bu bilinç ve heyecanla sahip çıkarak çalışmanın, müşteri odaklı stratejilerle ilerlemenin, bizi geldiğimiz noktadan daha ileriye taşıdığını görmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Kombi Ana Eşanjör, Bosch, Buderus

Ana Eşanjör Üretiyoruz

Hepimizin ev ve işyerlerimizde, çeşitli odalarda ısıtma radyatörlerine sıcak su sağlayan gaz yakıtlı Kombi cihazı vardır.
Boruların içinden geçen suyu doğalgazı yakarak ısıtır. Bu borular özel olarak dizayn edilmiştir. Bu boru sistemine Kombi’lerde Ana Eşanjör (Isı Eşanjörü-Kazan) denir.
Son olarak, elektrikli pompalar vasıtasıyla, ısı enerjisini emen ve ısınmaya başlayan su, radyatörlere yönlendirilir.
Isı eşanjörü, iki akışkanı birbirine karıştırmayan veya doğrudan temas etmesine izin vermeyen, ısının; ikinci bir akışkana geçmesine izin veren bir üründür.

3V01L

Emniyet Ventili Üretiyoruz

Emniyet Ventili, Kombi cihazının ve bulunduğu ortamın aşırı su basıncından hasar görmesine karşı koruma görevi yapan bir üründür.
Emniyet Ventili, giriş tarafının basıncı, önceden belirlenmiş bir basınca yükseldiğinde, fazla basıncı, otomatik olarak dışarı bırakan bir üründür.
Emniyet Valfi, basıncı kontrol eden ve herhangi bir elektrik gücü desteği olmaksızın belirli miktarda sıvıyı boşaltan güvenlik cihazı olarak adlandırılır.

Akış Şalteri ve Akış Türbini Üretiyoruz

Kombilerde, şebekeye bağlı su sisteminin, kullanım ihtiyacında, sirkülasyona başlamasını, mekanik olarak hisseden ürünlerdir.

Akış Şalteri Okuyucusu ve Akış Türbini Okuyucusu Üretiyoruz

Kombilerde, kullanım suyu ihtiyacı olduğunda, sistemden geçen su debisini, algılayarak elektrik sinyallerine çeviren, özel dizayn edilmiş elektronik devrelerdir.

Doldurma Muslukları Üretiyoruz

Kombilerde, ısıtma sisteminin çalışabilmesi için ihtiyacı olan suyun, girişindeki vanalardır.

3 Yollu Grup Tamir Setleri Üretiyoruz

Kombiler de, ana eşanjör de ısınan suyu, ihtiyaç olduğunda, kullanım suyunu ısıtabilmek için, radyatörlere gitmesini engelleyen ürünlere 3 yollu su ayırıcı, 3 yollu grup denir. 3 Yollu grup içinde ki radyatör yolunu kapatarak, ısınan suyun, kullanım suyunu ısıtabilmesi için kapalı bir devre oluşmasını klapeler sağlar. Bu klapelere, 3 Yollu İç Tamir Takımları denir.